HellHound

avatar nie je k dispozícii

Meno: 
Na Cineville od: 23:34, 02.04.2009
Lokalita: 

Niečo o mne: Mám rád filmy od Martina Scorseseho, F.F.Coppolu a Franka Darabonta, moje naj filmy sú jednoznačne GoodFellas, Casino, State of Grace, Taxidriver, Ragging Bull, Shawshank redemption,filmy Martina Scorsesea sú u mňa číslo jeden. Nepohrdnem však aj Antoine Fuquom, Spielbergom alebo Jimom Jarmushom či Mendesom.


Počet pridaných komentárov: 2 (1x film + 1x osobnosť) = 6 bodov
Počet hodnotení: 0 (0x film + 0x osobnosť) = 0 bodovKomentáre užívateľa k filmom na cineville.sk

00:11 03.04.2009

Krstný Otec

Krstný Otec

Scéna, kde Tataglia so Sollozom zabijú Luka Brasiho je moja najobľúbenejšia. Presne ako v knihe, až na malé detaily neskutočný pohľad nás pezzadanovante na život do Cossa Nostra. Brando bol ako vytesaný zo samotných stránok knihy, Santino aka Caan je neprekonateľný a túto rolu podľa mna James Caan už nepresiahol, taktiež Pacino, ktorý už v tak mladom veku bol neskutočne hypnotizujúci herec strhávajúci oko diváka priamo do jeho čierných očí aj keď po prečítaní rôzných článkov na téma Godfather, kde rola Michaela mala pripadnúť Redfordovi, si myslím, že by Coppola spravil najväčšiu chybu vo svojom živote ak by Michaela nehral Al Pacino. Ako trilógia je dosť otázne nakoľko bolo dobrým ťahom vytvoriť tretiu časť, ktorá viac menej bola novotvarom k obsahu originálnej knihy, kde sa samotný dej už netočí vojnami niekoľkých rodín, a bol dodatočne dotvorený Coppolom a Puzzom,ale skôr o ovládnutie rímskeho mobiliare neskutočnej hodnoty na bedrá nadácie rokmi ošľahaného Michaela. Citovať hlášky s tohto mega filmu tu netreba a však dostať rybu zabalenú v papieri alebo nájsť odrezanú hlavu koňa pri nohách v posteli je dostatočným dôvodom zaľahnúť na matrace a pozerať, čítať a pozerať tento film filmov o tých tam niekde okolo nás dokiaľ sa nevypáli laser v dvd prehrávači.

+0-

Komentáre užívateľa k osobnostiam na cineville.sk

23:43 02.04.2009

Robert De Niro

Robert De Niro

Are you talkin' to me? je to neskutočný herec a dokonca aj režisér i keď najvýznamnejšiu časť svojho talentu preukázal pod réžiou jeho súputníka vynikajúceho režiséra Martina Scorseseho. Jeho rola Vitta Corleoneho, šialeného taxikára alebo Jimmyho Conwaya s Goodfellas sú neprekonateľné. Mimoto je aj zakladateľom newyorského filmového festivalu Tribecca a kamarát Van Morrisona.

+0-

Hodnotenia užívateľa k filmom na cineville.sk

Tento užívateľ zatiaľ nehodnotil žiaden film.

Hodnotenia užívateľa k osobnostiam na cineville.sk

Tento užívateľ zatiaľ nehodnotil žiadnu osobnosť.

6

Počet
bodov:

ako získať body?