Nika

avatar nie je k dispozícii

Meno: 
Na Cineville od: 21:24, 28.08.2010
Lokalita: 


Počet pridaných komentárov: 5 (3x film + 2x osobnosť) = 15 bodov
Počet hodnotení: 6 (5x film + 1x osobnosť) = 6 bodovKomentáre užívateľa k filmom na cineville.sk

15:25 31.08.2010

Večný svit nepoškvrnenej mysle

Večný svit nepoškvrnenej mysle

100% Film :) Plný emóciíí, skvele urobený, škoda plytkých slov, ktorými sa to moc opísať aj tak nedá, treba vidieť.. len som zvyknutá na Kate, že je úžasná vždy a všade, len Carrey ma prekvapil, nikdy som k nemu ako k hercovi nemala pozitívny vzťah a teraz.. mal by prestať hrat retardovaných pakov a začať robiť to, čo mu ide oveľa lepšie :) drámy ( filmy so skutočným problémom )

++1-
100%

15:07 31.08.2010

Núdzový východ

Núdzový východ

Bože , zasa len nechcem reagovať na Vaše príspevky, ale nedá mi to. Predom sa ospravedlňujem, ak sa niekoho niečo dotkne, ale sľubujem, že sa budem snažit o diplomatickešie vyjadrovanie ako minule. Ach, tento film je podľa môjho názoru absolútne skvelý. Nie je o dokonalom živote, iba zobrazuje typicky šťastné prostredie typicky americkéj rodiny, ktorá by mala byť šťastná, deti sú len akýmsi doplnkom typickej rodiny a všetko je ako má byť, ale ono nie je, ona ho neľúbila. Zaľúbila sa do neho vďaka jeho osobnosti (vtedajšej), vďaka snom, vďaka niečomu čim možno bol len z jednej štvrtiny.. ( Je skutočne ťažké na začiatku vzťahu, hlavne v obdopbí kedy sa vzťah buď stane vážnym alebo stroskotá, zistiť, kde má partner vrchol sťastia- u niekoho je to totiž malý briežok a naopak niekto by rád vystúpil až na Everest.. ) . To , že nechcela prísť o rozbehnutý život, spomenula si , na to akým človekom Frank býval kedysi a že by mohli kráčať smerom hore na Everest ďalej ju primälo naliehať odísť do Francúzska. Útek pred nimi samými, odchod z Revolutionary road, nalinkovaného života chudobných na duchu. April nebola. Nerobila mu milosť tým, že sa môže hľadať zatiaľ čo ona bude pracovať. - chcela pomôcť sama sebe, aby bol pre ňu zaujímavý, aby bola opäť zamilovaná, aby sa niečo zmenilo. ( You are the most beautiful and wonderful thing in the world, you are a man ).. Nevnímala ho tak, chcela, ale nevnímala a on to neskutočne cítil, preto jediné čo ho z vety v zátvorke potešilo, bolo, že je podľa jej slov muž ( sám sa tak nikdy necítil). Nebol zbabelý, len mu stačil "briežok". Neodhadli sa. No jednoducho dokonalá fatálne z jednej strany posškodená ponorka vzťahu. Ako herci boli obaja úžasní. Čo sa týka vykreslenia spoločenskej situácie, tragicky skutočné (fališné a neúprosné) medziľudské vzťahy, v tej dobe ešte aspoň zaobalené do slušných fráz vtedajších ľudí na úrovni. Blázon Johny je bláznom pravdy, pretože sa pravda proste len nehovorila a bola netaktná- preto vo filme bol na psychiatrií, trošku nafúknuté, ale metaforicky pekne zobrazené. To, že sa každý dovtípi o čo ide v prvých minútach nie je predsa zlé. Tento film nie je o nejakom extrémnom vypätí a ostro nečakanom konci. Každý mierne bohatší na duchu , čo prežil aspon 2 vzťahy , ktoré nebral ako týždňové sa myslím dokáže vžiť do tohto filmu a pochopiť ho, no a potom je asi jasné, že je úžasný. Zobrazil úplne bežnú a pritom skoro neopísateľnú dieru vo vzťahoch, keď sa rozprávate "spolu" a ako by vás oddeľoval celý oceán.. + tá hudba, naozaj krásne dielo.

++1-
90%

21:36 28.08.2010

Amélia z Montmartru

Amélia z Montmartru

Prvý krát som tento Film videla, keď som mala rokov, chodila som vtedy na filmovú školu a pamätám si, že ma dokonale zaujal, je neuveriteľne emocionálny, tak detsky, vrúcne, nie milostne, je pútavý, veľmi príjemný, paradoxne zákerne nevinný a spravodlivosť vytvárajúci, krásne umelecký, čo samozrejme dotvára aj hudba a obsadenie.. Klobúk dolu.. a všetku česť

++1-
100%

Komentáre užívateľa k osobnostiam na cineville.sk

21:50 28.08.2010

Kate Winslet

Kate Winslet

Dokonalá, skvelá herečka, veľmi zaujímavá (napriek tomu ako to slovo všedne znie, ju absolútne vystihuje), je nádherná a nesmierne pútavá .

+0-

21:48 28.08.2010

Steven Spielberg

Steven Spielberg

Spielberg je absolútne úžasný, každý jeho film má čosi viac ako scenár a kameru, má ducha.. jednoducho všetko je o náročnosti, ale on aj z najjednoduchšieho (nezaujímaveho na prvý pohľad) deja, vie natočiť krásny film plný emócií a zábavných, či príhodných scén. (viď Terminál)

+-1-
90%

Hodnotenia užívateľa k filmom na cineville.sk

80/100:
Na dotyk |

Hodnotenia užívateľa k osobnostiam na cineville.sk

21

Počet
bodov:

ako získať body?

Obľúbené filmy:

Obľúbené osobnosti: